Fashion (tassen) webshop te koop aangeboden
ICT overig
EIgen label sporttassen voor het hogere segment
-
Bedrijven, Consumenten - particulieren
(internationale) consumenten die wat te besteden hebben. Nationale (online) retailers die als wederverkoper optreden.
Deze webshop staat te koop in verband met:
andere ambities
Indicatieve omzet € 40.000
De webshop staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
20.000
De webshop is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Fashion webshop te koop aangeboden
Deze webwinkel verkoopt eigen merk sporttassen voor het hogere segment. De producten worden (inter)nationaal oline verkocht en er zijn (online) retailers die de producten verkopen. De huidige ondernemers hebben andere bedrijven die hun focus nodig hebben. Dus zoeken ze een enthousiaste opvolger die voor een zeer lage overnamesom het merk kan uitbouwen:
- Internet marketing opzetten (nu zijn alleen de posities in de zoekmachines goed)
- Het aantal (online) retailers uitbreiden in Nederland en daarbuiten (starten in Duitsland)
- Nieuwe collecties ontwerpen
- Nieuwe productgroepen toevoegen (kleding, schoenen)
De website is zeer geavanceerd met volledig geintegreerde logistiek en admin. De logistiek is uitbesteed.
In de overnamesom van 20.000 euro zit een voorraad van 12.000 euro. Hierover zijn flexibele afspraken te maken. Net als de rest van de financiering.
Gerelateerde onderwerpen:
Fashion webshop te koop aangeboden | Fashion webshop te koop gevraagd | Fashion webshop verkopen | Bedrijf verkopen | bedrijfsovernames | bedrijfsovername | bedrijf te koop gevraagd | bedrijf te koop aangeboden | bedrijven te koop gevraagd | bedri..