Groothandel met 1 eigen winkel te koop A1 lokatie
18 meter winkelfront en aanzienlijke verrrekenbare verliezen in de BV
Algemeen
Niet seizoensgevoelige dameskleding
-
Bedrijven, Consumenten - particulieren
Naast een eigen winkel op een A1 locatie wordt de collectie aan andere winkels in Nederland verkocht en is er een agent in Duitsland
Details
Dit bedrijf staat te koop in verband met:
de ondernemer heeft een andere onderneming die zijn aandacht nodig heeft
Indicatieve omzet
€ 300.000
Indicatieve overnameprijs
700.000
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
- add_circle Opkoper - optimaliseert het bedrijf om door te verkopen
Extra informatie
Groothandel/kledingmerk met 1 eigen winkel te koop A1 lokatie
Deze groothandel heeft een eigen winkel op een A1 locatie tussen landelijk retailers met een winkelfront van 18 meter en een nabij gelegen bedrijfspand. De waarde van dit vastgoed bedraagt 700.000 euro. Als de gehele BV met bedrijfsactiviteit wordt overgenomen is er ook een verrekenbaar verlies van 550.000 euro
De bedrijfsactiviteit heeft een omzet van 300K waarvan 200K gerealiseerd word in de winkel. De winstgevendheid is laag. De groothandel zou qua omzet kunnen verdubbelen naar 200 K maar dan moet er commercieel aan getrokken gaan worden en daar heeft de eigenaar nu geen gelegenheid voor.
Omdat het een eigen merk is, kan er nationaal, internationaal en online worden uitgebreid.
Gerelateerde onderwerpen:
Groothandel met 1 eigen winkel te koop op A1 lokatie | Groothandel met 1 eigen winkel te koop A1 lokatie | Groothandel met 1 eigen winkel te koop A1 lokatie verkopen | bedrijf verkopen | bedrijfsovernames | bedrijfsovername | bedrijf te koop gevraagd | bedrijf te koop aangeboden | bedrijven te koop gevraagd | bedrijven te koop aangeboden | bedrijfsoverdracht | bedrijfsopvolging | bedrijf overnemen | za..