Horecazaak te koop aangeboden (vlaaien, taarten en koffie)
Cafetaria, , Horeca gemengd, Restaurants
Dagverse vlaaien, taarten, gebak, broodjes gemalen koffie en koffiebonen Om mee te nemen, te bezorgen of ter plekke consumeren
-
Bedrijven, Consumenten - particulieren
Door de uitstekende locatie veel passanten. Daarnaast zeer veel bedrijven in de directe omgeving
Deze horecazaak staat te koop in verband met:
persoonlijke omstandigheden
Indicatieve omzet € 200.000
De horecazaak staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
170.000
De horecazaak is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
- add_circle Opkoper - optimaliseert het bedrijf om door te verkopen
Horecazaak te koop aangeboden (vlaaien, taarten en koffie)
Deze vlaaien en taartenwinkel is recent volledig verbouwd (ism een architect) en geopend op een toplocatie met 16 zitplaatsen. De eigenaar is zeer ervaren in vergelijkbare winkels en heeft de zaak slim opgezet. Helaas moet hij door prive-omstandigheden deze zaak verkopen. Naast vlaaien en gebak worden ook broodjes en koffiebonen verkocht. Naast veel passanten, zijn bedrijven een interessante doelgroep en is er een webshop. De omzet potentie ligt op meer dan 500.000 euro op deze locatie en het concept is te franchisen naar meer locaties
Er is alleen personeel met 0-uren contracten actief en de leverancier van de dagverse producten levert echt hoogwaardige producten. In de winkel worden alleen de eenvoudige handelingen verricht zoals foto's op marsepein taarten printen etc.
De eigenaar is bereid een deel van de overname som direct te ontvangen en een deel maandelijks.
Gerelateerde onderwerpen:
Horecazaak te koop aangeboden (vlaaien, taarten en koffie) | Horecazaak te koop gevraagd (vlaaien, taarten en koffie) | Horecazaak verkopen (vlaaien, taarten en koffie) | bedrijf verkopen | bedrijfsovernames | bedrijfsov..