*Uniek in NL* recreatiebedrijf te koop (indoor en outdoor)

*Uniek in NL* recreatiebedrijf te koop (indoor en outdoor)

Water gerelateerd, met horeca, toplocatie qua ligging t.o.v. toeristen
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN15FR831A
Branche:
Horeca en recreatie
Soort bedrijf:

, Sport- en Wellness accommodaties, Overige horeca

Land:
Nederland
Regio:
Limburg
Medewerkers:
Geen
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 3 jaar
Levert:

i.v.m. anonimiteit niet te noemen uniek recreatie activiteit die binnen en buiten kan worden gedaan per uur (+/- 15 euro per uur). Ook horeca aanwezig. Uniek gelegen bij bungalowparken

Diensten:

-

Doelgroep(en):

Bedrijven, Consumenten - particulieren

Individuen, groepen, gezinnen en bedrijven en toeristen van 8-80 jaar. Naast NL ook actief gestart in Duitsland. doelgroep van 8-80 jaar

Details

Dit recreatiebedrijf staat te koop in verband met:
andere ambities

Indicatieve omzet -

Het recreatiebedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

-

Het recreatiebedrijf is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

*Uniek in NL* recreatiebedrijf te koop (indoor en outdoor)

Nog kleinschalig concept (omzet 130.000 euro) op 7735m2 waarvan 1350m2 overdekt en met horeca met binnen en buitenterassen. Qua uniciteit te vergelijken met indoorskydiven, natuurijsbaan, snowworld. Maar veel minder actief zodat de doelgroep van 8-80 jaar is; gezinnen, toeristen en bedrijven. Daar zit ook de uitdaging om de bezettingsgraad te optimaliseren want de variabele kosten zijn laag. De investering in het vastgoed bedragen de grootste lasten. Het vergt ook niet veel personeel. Door de ligging tussen de bungalow parken nu al veel toeristen als klant.

Door de komst van een grote publiekstrekker (300.000 bezoekers per jaar) aan de overkant zal dit bedrijf ook meeliften. Verdubbelen is zeer realistisch. Daarnaast is er een vergunning voor meer activiteiten op het water. Maar die worden nog niet aangeboden. De locatie is ook geschikt voor bedrijven als vergaderlocatie en teamuitje. Dit kan actiever worden gepromoot. Sinds kort wordt ook op de Duitse markt geadverteerd en Groupon in gezet.

De locatie heeft 25 parkeerplaatsen, is rolstoelvriendelijk ingericht en heeft een professionele keuken.

Gerelateerde onde..

Lees verder