Handelsonderneming te koop in auto onderdelen en accessoires
Groothandel in auto's en accessoires, Groothandel in elektrische gebruiksgoederen, Handelsonderneming, Overige groothandel
Originele fabrieksonderdelen van (bijna) alle merken auto's dankzij een uniek inkoopcontract. Daarnaast een uiteenlopend pakket van auto accessoires van
-
Bedrijven, Consumenten - particulieren
(universele) autobedrijven vanuit een straal van 15-30 km die geen inkoopverplichtingen hebben bij het merk. Ook eenpitters, handige particulieren en monteurs die in de avonduren bijklussen
Deze handelsonderneming in auto onderdelen en accessoires staat te koop in verband met:
de ondernemer is op leeftijd en heeft geen opvolging binnen de familie
Indicatieve omzet € 350.000
De handelsonderneming in auto onderdelen en accessoires staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
-
De handelsonderneming in auto onderdelen en accessoires is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Handelsonderneming te koop in auto onderdelen en accessoires in zuid Nederland
Dankzij regionale exclusieve inkoop van originele fabrieksonderdelen is dit het vaste adres van universele autobedrijven die niet aan een merk of inkoopkanalen gebonden zijn. Alles volkomen legaal en schrifetlijk vastgelegd maar met de dynamiek van parallelle import. De originele onderdelen uit de fabriek maar niet in merkverpakking voor veel scherpere prijzen (en zelf dan nog 60% marge).
Dit concept moet eigenlijk pro-actiever bij universele autobedrijven worden uitgerold en kan zelfs online landelijk toegankelijk worden gemaakt conform De onderdelen lijn. Alleen heeft dit bedrijf toegang tot uitstekende informatie systemen zodat altijd de juiste onderdelen worden besteld.
Gerelateerde onderwerpen:
Handelsonderneming te koop aangeboden in automaterialen en accessoicers | Handelsonderneming te koop gevraagd in automaterialen en accessoicers | Handelsonderneming verkopen in automaterialen en accessoicers | Bedrijf verkopen | bedrijfsovernames | bedrijfsovername | bedrijf te koop gevraagd | bedrijf te koop aangeboden | bedrijven te koop gevraagd | bedrijven te koop aangeboden | bedrijfsoverdrach..