Verf- en woonwinkel te koop aangeboden in Gelderland

Verf- en woonwinkel te koop aangeboden in Gelderland

250m2, groeigemeente, omzet stijgt 11% per jaar,kansen o.h.g.v assortiment
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN15JM007A
Branche:
Detailhandel non food
Soort bedrijf:

Doe-het-zelf bedrijven, Woondetailhandel, Overige non food winkel

Land:
Nederland
Regio:
Gelderland
Medewerkers:
Meer dan 10
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
-
Levert:

Assortiment verf, raamdecoratie, behang, woning stoffering

Diensten:

-

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren

Inwonenden in deze sterk groeiende plaats met meer dan 20.000 inwoners. 300 klantenkaarten waarvan 100 actief in gebruik

Details

Deze verf- en woonwinkel staat te koop in verband met:
de winkel is van een groothandel met meerdere winkels. maar deze past daar niet goed binnen qua concept

Indicatieve omzet € 200.000

De verf- en woonwinkel staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

69.000

De verf- en woonwinkel is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
  3. add_circle Opkoper - optimaliseert het bedrijf om door te verkopen
Extra informatie

Verf- en woonwinkel te koop aangeboden in Gelderland

Deze verfwinkel is door omstandigheden in bezit gekomen van deze groothandel maar past niet goed in het portfolio. Hij kan voor de waarde van de voorraad en inventaris worden verkocht (69000 euro). Hiervan kan 25.000 in consignatie worden gezet. De groothandel wil graag blijven leveren (40% van assortiment).

Het betreft een huurpand van 250m2 waarvan de huur binnenkort verloopt dus verhuizen is een optie. Maar het is een groei gemeente met zojuist gerenoveerd winkelcentrum. Idealiter ga je in deze winkel meer kleine meubels en interieur verkopen. Dat verhoogt bezoekfrequentie en 'binnenlopers'. Er is een zeer goede medewerker (30 uur per week) maar die wil mogelijk minder gaan werken.

Gerelateerde onderwerpen:
Verf- en woonwinkel te koop aangeboden in Gelderland | Verf- en woonwinkel te koop gevraagd in Gelderland | Verf- en woonwinkel verkopen in Gelderland | Bedrijf verkopen | bedrijfsovernames | bedrijfsovername | bedrijf te koop gevraagd | bedrijf te koop aangeboden | bedrijven te koop gevraagd | bedrijven te koop aangeboden | bedrijfsoverdracht | bedrijfsopvolging | bedrijf overnemen | zaak overnemen | winkel te ..

Lees verder