Autobedrijf te koop gespecialiseerd in young- en oldtimers

Autobedrijf te koop gespecialiseerd in young- en oldtimers

Technische en/of commerciële partner gezocht om de basis uit te bouwen met handel en verhuur
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN16LX271A
Branche:
Detailhandel non food
Soort bedrijf:

Autobedrijven, garages, Overige non food winkel

Land:
Nederland
Regio:
Utrecht
Medewerkers:
2-5
% tijdelijk contract:
50
Bedrijf bestaat:
Langer dan 3 jaar
Levert:

Gespecialiseerd in Las (plaatwerk) voor jong en oldtimers. Deze dienst wordt aangevuld met preventieve maatregelen. Projecten variëren van een kleine klus tot weken werk

Diensten:

-

Doelgroep(en):

Bedrijven, Consumenten - particulieren

Niet het absolute topsegment maar autoliefhebbers of zakelijke rijders die passie hebben voor een young - of old timer en dit bij een professionele partij willen onderbrengen. Klanten komen uit het hele land

Details

Dit autobedrijf staat te koop in verband met:
de huidige ondernemer zoekt een technische en/of commerciële partner om de basis van het bedrijf te verstevigen en nieuwe concepten te introduceren

Indicatieve omzet -

Het autobedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

-

Het autobedrijf is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Autobedrijf te koop gespecialiseerd in young- en oldtimers

Dit autobedrijf is al jarenlang specialist las werkzaamheden en roestpreventie bij young- oldtimers van alle merken. Dit is een mooie basis die kan worden uitgebouwd. Hiervoor wordt een partner gezocht met een technische en/of commerciële achtergrond. Want naast de huidige basis wil de huidige eigenaar ook een handelstak en verhuurtak gaan opzetten. De huidige eigenaar is operationeel beperkt betrokken en zoek dus een goede meewerkend mede-eigenaar.

Vooral de kwalificaties van deze kandidaat zijn belangrijk. Een financiële inbreng is niet noodzakelijk. Sterker nog kandidaat kan direct een inkomen uit het bedrijf genereren. Hiermee is het een ideale opstap voor een eenpitter uit deze branche die commercie en techniek kan combineren. Het kan ook een puur commerciële kandidaat zijn maar dat vergt een extra investering in operationeel goede mensen. En dan wordt de groei-ambitie hoger; of gaat tijd een grote rol spelen.

Gerelateerde onderwerpen:
Autobedrijf te koop aangeboden gespecialiseerd in young- en oldtimers | Autobedrijf te koop gevraagd gespecialiseerd in young- en oldtimers | Autobedrijf verkopen gespeciali..

Lees verder