Moderne lunchroom wordt te koop aangeboden in Gelderland (dag- en avondzaak)
Restaurants
Van koffie met gebak tot een uitgebreide lunchkaart met broodjes en salades en (grill)schotels. Hierdoor is er de hele dag publiek tot +/- 20.00 uur
Er wordt ook thuisbezorgd
Consumenten - particulieren, Bedrijven
Nu veel particulieren maar vanuit de omliggende bedrijven komt steeds meer gasten. De gasten komen uit de omliggende wijken en zijn vaak bezoekers van het winkelcentrum
Deze lunchroom staat te koop in verband met:
de eigenaar heeft nog een tweede (familie) restaurant en kan zijn aandacht niet verdelen over de twee zaken
Indicatieve omzet € 175.000
De lunchroom staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
In overleg
De lunchroom is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
Deze ondernemer heeft de lunchroom een aantal jaar geleden gekocht en volledig vernieuwd. Door samenloop van omstandigheden (die buiten deze lunchroom liggen) moet hij de zaak alweer verkopen. Zoals gezegd geen economische redenen, het is een groeiende lunchroom. Maar de ondernemer heeft een tweede restaurant dat samen met familie wordt gerund. Het is noodzakelijk dat hij in het andere restaurant actiever is.
Hierdoor wil hij de lunchroom tegen een schappelijke overnamesom overdragen aan een enthousiaste horecaondernemer. Het grote voordeel van deze lunchroom is de uitstekende vergunning. De lunchroom kan tot 2:00 uur 's nachts open zijn, er is alcoholvergunning en er mogen gokkasten geplaatst worden. Daarnaast is er een mooi terras met 40 zitplaatsen in de zon dus ook gelegenheid voor verkoop van ijs.
De concurrentie zit in het lagere segment (snackbar of shoarma). Waardoor deze lunchroom zich ook als avondrestaurant profileert. Er is focus op goede grillgerechten en er wordt zelfs thuisbezorgd. Maar zoals gezegd kan de lunchroom nog sterk groeien.