Webwinkel te koop aangeboden in baby- en kinderkleding met bijna 24.000 Facebook volgers

Webwinkel te koop aangeboden in baby- en kinderkleding met bijna 24.000 Facebook volgers

50% van de omzet komt uit gepersonaliseerde producten. Conversie tussen de 45 en 7%
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN20HJJ62B
Branche:
Internet- en online bedrijven
Soort bedrijf:

Webwinkels

Land:
Nederland
Regio:
Drenthe
Medewerkers:
Geen
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 3 jaar
Levert:

Baby en kinderkleding voor jongens en meiden van 4 merken. De merken kenmerken zich vooral door hun kwaliteit van de materialen. Kleding blijft lang goed als je het wast

Diensten:

Ongeveer 50% van de omzet komt uit zelf bedrukte basic kleding (met leuke en gepersonaliseerde teksten)

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren

Voornamelijk vrouwen tussen de 25 en 40. Er zijn bijna 24.000 Facebook volgers. Van de bestellingen is ongeveer 25% terugkerende klant en dat percentage neemt toe

Details

Deze webwinkel staat te koop in verband met:
persoonlijke omstandigheden

Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later

De webwinkel staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

< 10.000 euro

De webwinkel is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

De eigenaresse heeft deze webshop afgelopen jaar overgenomen en weer opgepakt. Het oevoegen van gepersonaliseerde producten en een structurele Facebook strategie zorgen voor een groei in omzet.

De merkproducten worden veel direct via Facebook besteld. De maatwerkproducten vaak via de webshop. Hierdoor heeft de webshop met 300-500 bezoekers per maand ongeveer 20 bestellingen (conversie tussen de 4% en 7%), Daarnaast komen er zo'n 50 bestellingen per maand binnen via Facebook.

Het uitbreiden van het assortiment en nog actievere marketing naast Facebook zijn nodig voor de volgende stap. Nu is de webshop een kleine bron van inkomen voor een moeder vanuit huis. Maar er zit meer potentie in. Maar dat past niet bij de situatie van de eigenaar (moeder van een aantal kinderen)

De voorraad is laag (2.000 euro) en de webshop is van Mijnwebwinkel. Er is een order geplaatst voor de wintervoorraad voor zo'n 5.000 euro. Er kan bij deze merken relatief makkelijk worden bijbesteld door het seizoen heen.

Lees verder