Kleinschalige thuiszorgorganisatie te koop aangeboden in Zuid Holland
6-10 FTE voor persoonlijke verzorging en verpleging - niet gecontracteerde zorg
Algemeen
Met 6-10 FTE wordt persoonlijke verzorging en verpleging geleverd. De organisatie is niet gecontracteerd
-
Consumenten - particulieren
Zo'n 30 klanten in een regio uiteenlopend van korte trajecten (zorg na ziekenhuisverblijf) tot meer permanente verzorging van senioren
Details
Deze thuiszorgorganisatie staat te koop in verband met:
de huidige ondernemer heeft een zorgachtergrond en in mindere mate een management achtergrond. bedrijf groeit nu te groot
Indicatieve omzet
Vertrouwelijk, volgt later
Indicatieve overnameprijs
In overleg
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie
Deze thuiszorgorganisatie is opgericht door een ondernemer met een pure zorgachtergrond. De organisatie is in korte tijd snel gegroeid ook door een goed verwijzend netwerk bij ziekenhuis en gemeente. Maar de organisatie groeit de huidige ondernemer boven het hoofd.
Er is een backoffice met administratie en HR en een klein huurpand. Men levert niet gecontracteerde zorg. De kwaliteit van de zorg (en het team) is hoog. Maar de organisatie is toe aan de organisatorische professionalisering na de sterke groei in het begin.
Hierdoor is het met name geschikt om samen te voegen met een groter geheel of een ondernemer die groei binnen de organisatie professioneel kan organiseren.