Administratiekantoor te koop aangeboden in Zuid Holland (2 FTE)

Administratiekantoor te koop aangeboden in Zuid Holland (2 FTE)

60 klanten - 200K omzet - goed winstgevend en 1 medewerker die mee kan in de overname

Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar

Algemeen

Referentie:
BOSN22NFD99C
Branche:
Dienstverlening
Soort bedrijf:
Accountancy- en administratiekantoren
Land:
Nederland
Regio:
Zuid Holland
Medewerkers:
2-5
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Algemene administratiediensten voor MKB klanten in uiteenlopende branches. BTW aangiftes, jaarrekeningen, salarissen en IB

Diensten:

-

Doelgroep(en):

Bedrijven

MKB bedrijven in uiteenlopende branches zowel eenmanszaken en VOF's als BV's. Het betreft zo'n 60 klanten waarvan 2 wat grotere

Details

Dit bedrijf staat te koop in verband met:
leeftijd Indicatieve omzet € 200.000 Indicatieve overnameprijs -

Gewenste kopers
  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf

Extra informatie

Dit administratiekantoor heeft zo'n 60 klanten. 2 klanten zijn wat groter maar die werkzaamheden zijn niet specifiek en dus goed over te dragen. De omzet is 200.000 euro en de eigenaar werkt zelf fulltime en er is nog 1 medewerker die mee kan in de overname.

Klanten komen uit uiteenlopende branches en er wordt gewerkt op basis van vaste maandbedragen. Werkzaamheden bestaan uit het regulier administratie werk voor eenmanszaak, VOF en BV. Er is ook een enkele particulier.

Er is geen vastgoed ter overname dus de portefeuille is zeer geschikt om samen te voegen met een bestaand administratiekantoor of als springplank voor een ondernemer die voor zichzelf wil beginnen.

Lees verder