Gespecialiseerd touringcarbedrijf te koop aangeboden in Noord Brabant

Gespecialiseerd touringcarbedrijf te koop aangeboden in Noord Brabant

Zeer goed eigen wagenpark met dubbeldekkers - goed eigen pand - zeer trouwe klanten in het onderwijs

Algemeen

Referentie:
BOSN24HGC13D
Branche:
Transport
Soort bedrijf:
Overig transport, Taxibedrijven
Land:
Nederland
Regio:
Noord Brabant
Medewerkers:
Meer dan 10
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Vervoer van vooral middelbare scholen naar activiteiten in NL. Men rijdt met meerdere kwalitatieve bussen waaronder enkele dubbeldekkers.

Diensten:

Men rijdt ook internationale ritten voor schoolreizen.

Doelgroep(en):

Non-profit instellingen

Vooral scholen in het voortgezet onderwijs. Van excursies tot kennismakingsweken in NL en daarbuiten.

Details

Dit touringcarbedrijf staat te koop in verband met:
leeftijd Indicatieve omzet € 600.000 Indicatieve overnameprijs 1,4 mo euro (waarvan 1,2 mio bussen)

Gewenste kopers
  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
  3. add_circle Investeerder

Extra informatie

Dit touringcarbedrijf bestaat al meer dan 30 jaar en heeft een zeer goede naam opgebouwd bij scholen. De omzet ligt rond de 650.000 euro. Men heeft veel terugkerende klanten en vaste samenwerking met klanten. Dit is te danken aan een combinatie van een goed wagenpark met dubbeldekkers en hoogwaardige dienstverlening waarmee men voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen in de branche. Men heeft een strakke organisatie. Klanten komen uit een wijde regio maar met een aanrijtijd van maximaal 30 minuten.

De bussen (met dubbeldekkers), 3 eigen chauffeurs en een pool van 15 ZZP-ers zorgen voor een stabiele omzet. Daarnaast zijn er binnen de huidige capaciteit mogelijkheden om door te groeien met nog zo'n 250.000 euro omzet (naast de huidige 800.000 euro). Naast een net salaris heeft de eigenaar ook een mooie winst. De eigenaar rijdt daarbij zelf niet als chauffeur. Het bedrijf zit in een nichemarkt van onderwijs wat leidt tot gezonde tarieven in vergelijking met de vakantiemarkt.

Het huurpand is volledig ingericht om de bussen binnen te zetten en te onderhouden. Dit pand kan worden gehuurd. De eigenaar kan nog 15 uur per week blijven meewerken voor een soepele overdracht.

Lees verder