Kleine gunstig over te nemen schoenmakerij te koop aangeboden in Flevoland
50m2 goedkoop huurpand - goed machinepark - en nette verdiencapaciteit voor de eigenaar
Algemeen
Schoenmakerij voorzien van alle machines
Sleutelservice en schoen accessoires zoals veters, zooltjes etc.
Consumenten - particulieren
De schoenmakerij bestaat al tientallen jaren en is een vast adres voor klanten
Details
Deze schoenmakerij staat te koop in verband met:
leeftijd
Indicatieve omzet
Vertrouwelijk, volgt later
Indicatieve overnameprijs
<25.000 euro
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie
Deze schoenmakerij bestaat al tientallen jaren en klanten weten dus de weg te vinden. Gelegen in een klein huurpand van 50m2 werkt de eigenaar daar zonder personeel. Naast schoenreparatie biedt men ook een sleutelservice en schoen accessoires. Er staat een mooi machinepark dat boekhoudkundig is afgeschreven. Maar heeft nog een waarde van zo'n 50.000 euro. Daarnaast is er een 5000 euro voorraad.
Met een overnamesom onder de 25.000 euro geeft de eigenaar een andere ondernemer de kans om door te blijven draaien zodat de winkel behouden blijft. Het is wel mogelijk naar een groter centraler gelegen pand te verhuizen in de vestigingsplaats (huurcontract loopt nog kort). Men kan dan ook meer serviceproducten gaan verkopen.
De eigenaar kan netjes overdragen en zelfs nog een periode meewerken inwerken. Hij kan zelfs voor een langere termijn een paar dagen of dagdelen per week meewerken indien dat gewenst is.