*TIP* In een seniorencomplex gelegen kapsalon te koop aangeboden in Zuid Holland
Toplocatie met lage kosten - hoge tarieven - 70% van de klanten woont in het complex - ook klanten van buiten
Algemeen
Dames en heren kapsalon midden en hoger segment
-
Consumenten - particulieren
Door de ligging in een luxe senioren complex met 480 inwoners komt zo'n 70% van deze groep (die wat te besteden hebben) hier naar de kapper. Daarnaast ook veel klanten uit de buurt.
Details
Dit bedrijf staat te koop in verband met:
leeftijd
Indicatieve omzet
€ 150.000
Indicatieve overnameprijs
35.000 euro
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie
De locatie van deze kapsalon is werkelijk uniek. In een senioren complex waar bewoners binnendoor naar de kapper kunnen lopen. Zo'n 70% van de klanten woont in het complex en hebben gemiddeld meer te besteden. Dat zie j ook terug in de tarieven. Daarnaast zijn de kosten extreem laag. Een overnamekandidaat kan hier dus zeer goed verdienen.
Een overnamesom van 35.000 euro (inclusief inventaris) is eigenlijk te laag maar de eigenaar wil gaan emigreren. Want 8 jaar geleden is de salon nieuwe ingericht met 6 knipplekken en 3 jaar geleden zijn de stoelen vernieuwd. De salon is zeer netjes en instap klaar.
De eigenaar werkt nu 32 uur per week met nog 0,5FTE middels een medewerker. De huur is lager dan 500 euro en met de hogere tarieven houdt de eigenaar dus veel over van de 150.000 euro omzet.