ICT- en telecom dienstverlener te koop aangeboden in Zuid Holland (landelijk opererend)
Combineert kantoorautomatisering en beheer (office 365) met telecom en het aanleggen van netwerken bij corporates
Algemeen
(beheer van) kantoorautomatisering, hosted telefonie, camera systemen
Interne netwerk van bekabeling van grotere locaties (o.a. kantoren en distributiecentra) tot wifi oplossingen en radio verbindingen
Bedrijven
Een tiental grote corporate klanten voor grotere netwerk projecten. En tientallen kleinere klanten waarvoor men de kantoorautomatisering beheert. Men werkt door heel NL. Het is een mooie mix van klanten die zorgt voor continuïteit.
Details
Dit ICT-bedrijf staat te koop in verband met:
andere ambities
Indicatieve omzet
€ 800.000
Indicatieve overnameprijs
-
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie
Dit ICT bedrijf heeft twee activiteiten. Voor zo'n 150 klanten voert met het beheer van de kantoorautomatisering uit (vooral Office 65). Daarnaast heeft men >10 grote klanten waar men ook moderne netwerken (glasvezel, Wifi en radio) installeert. De combinatie maakt dit een mooi stabiel bedrijf met op beide vlakken groeikansen.
Voor de netwerken werkt voor grote (corporate) namen door het hele land. Hier is men huisleverancier en krijgt men met regelmaat aanvragen en opdrachten. Dit is ook interessant voor de medewerkers. De meeste zijn multifunctioneel en hebben zo afwisselend werk.
De eigenaar richt zich vooral op bestaande klanten maar het is mogelijk om in beide activiteiten door te groeien. De eigenaar kan in een overeen te komen rol aanblijven maar dit is niet noodzakelijk. Hiermee is het ICT bedrijf interessant om samen te voegen met een collega of door een ambitieuze ondernemer zelfstandig te laten groeien. Omdat veel van de netwerken ook toegepast worden voor domotica doeleinden is het ook een interessante toevoeging op een elektro installatiebedrijf.