Goedlopende (afhaal)toko te koop aangeboden in Zuid Holland (regio Roterdam)
Levensmiddelendetailhandel
Deze keurig onderhouden toko is volledig ingericht op het bereiden en verkopen van (koude en warme) afhaalmaaltijden en belegde broodjes. Vanuit de open keuken – zichtbaar voor klanten – worden dagelijks verse gerechten bereid. Overdag ligt de focus op het verzorgen van lunchbroodjes en het koud afhalen van huisgemaakte maaltijden door vaste klanten uit de buurt. In de avonduren worden deze maaltijden voornamelijk warm afgehaald. De locatie beschikt over 14 zitplaatsen, waardoor gasten ook ter plaatse kunnen eten. Daarnaast is er een klein assortiment verpakte producten te koop, wat bijdraagt aan extra omzet. De zaak is geopend van 12:00 tot 20:00 uur en is primair ingericht op afhaal, met een sterke focus op goede service en verse producten.
Dagelijkse lunchservice met warm belegde broodjes, catering aan scholen, bedrijven en kantoren en er is vraag vanuit lokale supermarkt om maaltijden te leveren. Bezorging is ook mogelijk, maar wordt niet aangeboden. Incidenteel neemt men deel aan festivals en evenementen (indien rendabel)
Consumenten - particulieren, Bedrijven, Non-profit instellingen
Particuliere klanten uit de wijk en winkelstraat. Dit betreft een vaste klantenkring en passanten in de winkelstraat. Daarnaast biedt men bedrijfscatering en lunches aan bedrijven, kantoren en scholen.
Deze toko staat te koop in verband met:
andere ambities huidige ondernemers
Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later
De toko staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
In overleg
De toko is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Een instapklare en rendabele toko met bewezen succes, een vaste klantenkring en volop ruimte voor groei. Dankzij de gunstige ligging, sterke lunchomzet, veelgevraagde afhaalmaaltijden (zowel koud als warm), betrokkenheid bij de BIZ en deelname aan lokale evenementen is er constante aanloop. Ideaal voor ondernemers met affiniteit voor foodservice, catering of gastvrijheid die willen doorgroeien of hun bereik lokaal willen vergroten.
De twee eigenaren werken zelf in de toko ondersteund met wat familie. Maar hierdoor kan men niet echt opschalen qua productie. Want kan men ook:
- Catering sterk uitbreiden
- Gaan bezorgen
- Leveren aan een lokale supermarkt waarvoor men is gevraagd.
Het betreft een huurpand van 2x40m2 met 14 zitplaatsen in een goede winkelstraat. Men heeft nu een relatief eenvoudige kaart met eigen receptuur. Dit zou een overnamekandidaat kunnen uitbreiden.
De nette inventaris is zo'n 4 jaar oud en de zaak in instap klaar. De locatie is ideaal voor een koper die het huidige concept optimaliseert, wil uitbreiden of integreren met bestaande foodservice-activiteiten.