Kado- en parfumwinkel te koop aangeboden in Gelderland
100 m² winkel - uniek parfumsysteem met terugkerende klanten - flexibiliteit in het assortiment
Algemeen
+200 geuren tapparfum (ook geurstokjes), ook (school)tassen en rugzakken, vesten, vazen, kaarsen etc,
-
Consumenten - particulieren
Veel terugkerende klanten die hun flesjes parfum laten refillen. Veel passenten door uitstekende ligging bij Etos, Hema en Kruidvat
Details
Dit bedrijf staat te koop in verband met:
persoonlijke omstandigheden
Indicatieve omzet
Vertrouwelijk, volgt later
Indicatieve overnameprijs
35.000 euro
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie
Deze winkel van 100 m² is pas een jaar in bezit van de huidige eigenaar. Door persoonlijke omstandigheden moet de winkel worden verkocht. Men verkoopt veel tap parfums en tassen. Maar het assortiment is zeer flexibel aan te passen. Door de parfums zijn er veel terugkerende klanten die hun flesje laten refillen.
De eigenaar staat zelf in de winkel en er is geen personeel. De winkel is gelegen tussen een Etos. Kruidvat en Albert Heijn Het huurpand heeft nog een contract voor anderhalf jaar met een optie om te verlengen.
De overnamesom van de gehele winkel bedraagt € 30.000. Daarmee is het een instapklare winkel die door iedere enthousiaste ondernemer gerund kan worden