Kleinschalig E-bike merk te koop aangeboden in Midden NL met showroom en werkplaats
Uniek design, klanten uit heel NL (die zich eerst online oriënteren) - ook interessant om ander merk toe te voegen
Algemeen
Premium eigen merk e-bike van eigen design. Het betreft veel heren modellen in 5 kleuren. Jaarlijks worden zo'n 35 fiesten verkocht. De fietsen worden in een externe fabriek geproduceerd. Klanten oriënteren zich online en komen naar de showroom. Soms wordt ook online besteld en wordt de fiets thuis afgeleverd
Er zijn honderden fietsen verkocht en klanten brengen de fietsen hier terug voor onderhoud. Er is iets minder dan 0,5 FTE onderhouds werk van bestaande klanten.
Consumenten - particulieren
Klanten komen uit heel NL naar de showroom vaak nadat zij online met het merk in aanraking zijn gekomen.
Details
Deze fietsenwinkel staat te koop in verband met:
de eigenaar wil niet zelf de volgende fase in ook omdat hij een ander carrière heeft.
Indicatieve omzet
Vertrouwelijk, volgt later
Indicatieve overnameprijs
In overleg
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie
Dit E-bike merk heeft een eigen lijn fietsen ontwikkeld die in een externe fabriek worden geproduceerd. Via een showroom en werkplaats in NL worden deze fietsen verkocht. Klanten oriënteren zich online en komen dan naar de showroom voor een proefrit en bestelling.
Omdat het een uniek merk is worden deze E-bikes ook hier in onderhoud genomen. Er zijn inmiddels honderden fietsen verkocht en dat levert ongeveer 0,5 FTE onderhoudswerkzaamheden op.
De huidige ondernemer heeft dit bedrijf naast een andere baan in een heel andere branche. Dus hij richt zich niet erg op groei. Idealiter komt er een kandidaat die de volledige focus op het bedrijf heeft en actiever omgaat met (social media) marketing.
Het is ook mogelijk een ander merk ernaast te zetten of fietsen op meerder verkooppunten aan te bieden. De eigenaar kan netjes overdragen en hoopt een kandidaat te vinden die het merk kan continueren.