Luxe parfumerie te koop aangeboden in Noord-Brabant op een A-locatie.

Luxe parfumerie te koop aangeboden in Noord-Brabant op een A-locatie.

Een volledig gerenoveerd en instap klaar- over te nemen voor de waard van de voorraad en inventaris
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN26GWF79G
Land:
Nederland
Medewerkers:
2-5
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Adviesgerichte luxe parfumerie met geuren, gezichts en lichaams verzorgende producten en make up van toonaangevende merken.

Diensten:

Daarnaast verkoopt men ook lifestyleproducten, zoals bijv. geuren voor in huis en kaarsen.

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren

Door de uitstekende ligging zijn er veel passanten, maar er zijn door de merken en advies ook veel vaste, terugkerende klanten.

Details

Deze parfumerie staat te koop in verband met:
de eigenaar de winkel combineert met een andere winkel en dat is op langere termijn niet ideaal

Indicatieve omzet € 700.000

De parfumerie staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

200.000 - 250.000

De parfumerie is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Deze luxe parfumerie is al jarenlang een gevestigde naam in Noord-Brabant en is gevestigd op een uitstekende A-locatie. De onderneming richt zich op het hogere segment en verkoopt een breed assortiment toonaangevende parfum-, verzorgings- en make-upmerken, aangevuld met lifestyleproducten zoals huisgeuren en kaarsen. De combinatie van een sterke reputatie, deskundig advies en een breed merkenpakket zorgt voor een vaste klantenkring die regelmatig terugkomt, terwijl de ligging ook veel passanten aantrekt.

De winkel heeft recent een complete facelift ondergaan. Daarbij is circa € 60.000 geïnvesteerd in een luxe en eigentijdse uitstraling die past bij het segment waarin de onderneming actief is. Met ruim 100 m² winkeloppervlak, een voorraad van circa € 160.000 en een goed ingewerkt team van drie medewerkers is de onderneming direct voort te zetten. Het huurpand ligt op een prominente A-locatie en de winkel is volledig instapklaar; aanvullende investeringen zijn de komende jaren niet nodig.

De huidige eigenaresse heeft naast deze parfumerie nog een andere winkel en is daardoor beperkt aanwezig op de werkvloer. Juist daar ligt voor een nieuwe eigenaar een duidelijke kans. In..

Lees verder