Kleine thuiszorgorganisatie te koop aangeboden in Flevoland

Kleine thuiszorgorganisatie te koop aangeboden in Flevoland

Ruim 100 uur zorg per week - +/- 20 cliënten - (geen huishoudelijke taken en geen verpleegkundige zorg)
Algemeen
Referentie:
BOSN26NFK66L
Soort bedrijf:

Gezondheidszorg

Land:
Nederland
Medewerkers:
5-10
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 3 jaar
Levert:

Thuiszorgorganisatie met 18-20 cliënten en ruim 100 uur ongecontracteerde zorg per week. het betreft simpele thuiszorg taken, geen schoonmaak en men richt zich niet specifiek op handelingen van verpleegkundigen (hoewel er wel meerder verpleegkundigen werken).

Diensten:

Er zijn ochtend en avond routes en soms ook middag. Afhankelijk van de wensen van de clienten.

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren

Zo'n 20 cliënten, voornamelijk senioren met behoefte aan langdurige zorg. De cliënten zijn gevestigd in een straal van maximaal een half uur rijden vanaf kantoor. Men heeft ook een teammanager met een goed netwerk van verwijzende partijen zoals huisartsen en zorginstellingen.

Details

Deze thuiszorgorganisatie staat te koop in verband met:
de eigenaar wil de thuiszorgorganisatie niet zelf verder opschalen.

Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later

De thuiszorgorganisatie staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

In overleg

De thuiszorgorganisatie is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Dit thuiszorgbedrijf wordt ter overname aangeboden in Flevoland en richt zich op eenvoudige thuiszorg voor senioren. Het gaat om circa 18-20 cliënten en ruim 100 uur ongecontracteerde zorg per week. Er worden geen huishoudelijke taken uitgevoerd. Men richt zich niet specifiek op verpleegkundige handelingen maar er zijn meerdere verpleegkundigen in dienst (MBO/HBO). Indien een client deze behoefte heeft en en past in het rooster kan het worden aangeboden. De cliënten wonen binnen circa een half uur rijden vanaf het kantoor.

Er zijn twee leaseauto’s aanwezig en daarnaast worden reiskosten aan medewerkers vergoed. Het kantoor wordt gehuurd met een korte opzegtermijn en lage overheadkosten. Bij de overname gaan de bestaande contracten met medewerkers mee over. Nieuwe cliënten komen via verwijzers (artsen en zorginstellingen) en via mond-tot-mondreclame.

De overnamekandidaat kan eenvoudig opschalen door uitbreiding van het aantal medewerkers. Bij opname in een grotere organisatie kan een kostenbesparing worden gerealiseerd door efficiëntere routeplanning.

De thuiszorgorganisatie levert hoge kwaliteit met een vast team. Een overnamekandidaat moet die cultuur willen omarme..

Lees verder