1. Geregistreerd

    Administratiekantoor te koop gevraagd ter uitbreiding (max 2 mio euro overname)

    Regio: Vanuit barneveld /een straal van 75 km
  2. KPkp25nbl59r Soort overname: Geheel, Gedeeltelijk
Contact met deze kandidaat

Wensen

Deze kandidaat zoekt een administratiekantoor om over te nemen. De werkzaamheden van het kantoor omvatten algemene administratiediensten, belastingwerkzaamheden of payrolling. De overnamekandidaat is bij de overname vooral geïnteresseerd in de medewerkers, klanten en onderhoudscontracten van het bedrijf.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt, blijft gedeeltelijk aan in overleg of blijft volledig aan in overleg.

Branche: Dienstverlening

Soort bedrijf: Accountancy- en administratiekantoor

Details

Administratiekantoor te koop gevraagd ter uitbreiding (max 2 mio euro overname)

Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie
Stabiel
Net gestart

5-10 medewerkers, 2-5 medewerkers, 1 medewerker, >10 medewerkers, Alleen flexibel personeel, Geen medewerkers

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft een bestaand eigen bedrijf en wil uitbreiden.

Maximale overnamesom 2.000.000 euro Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. De familiaire sfeer
  2. Het zakelijk netwerk
  3. Een bank
  4. De familiaire sfeer
  5. Het zakelijk netwerk
  6. Een bank