1. Geregistreerd

    Adviesgevoelige handelsonderneming te koop gevraagd met exclusieve verkooprechten

    Regio: zuid oost brabant / noord limburg ..
  2. KPkp24zld59t Soort overname: Geheel, MBI-traject, Gedeeltelijk, Alleen investeren
Contact met deze kandidaat

Wensen

De overnamekandidaat heeft qua productaanbod brede interesse. Een eigen productiefaciliteit is bespreekbaar. Het is wenselijk dat er exclusieve verkooprechten op de producten verkregen is. Naast productie is het een pre als er extra toegevoegde waarde wordt geleverd in de vorm van advies en implementatie. Een eigen merk heeft wel de voorkeur. Een webshop moet aanwezig zijn.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt, blijft gedeeltelijk aan in overleg, blijft bij voorkeur niet meewerken of blijft volledig aan in overleg.

Branche: Groothandel

Soort bedrijf: Handelsonderneming

Details

Adviesgevoelige handelsonderneming te koop gevraagd met exclusieve verkooprechten

Net gestart
Slechtlopend
Stabiel
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een evenementen organisatie gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van operations en commercie. Daarnaast heeft hij kennis van of netwerk in bedrijfskundige advies achtergrond en een affectie met sales en marketing . De kandidaat is 27 jaar oud.

Maximale overnamesom 300.000 euro Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Een bank
  2. De familiaire sfeer
  3. Een informal investor/business angel