1. Geregistreerd

    Bedrijf in begeleiding van dak- en thuislozen te koop gevraagd in Drenthe en Overijssel

    Regio: Vanuit meppel / 30 uur reistijd. /een straal van 30 km
  2. KPkp24flj77q Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Ter overname wordt een bedrijf in de gezondheidszorg gezocht. Te denken valt aan een dagopvang. De zorginstelling levert haar diensten vooral aan volwassenen, jongeren en senioren. Denk hierbij vooral aan dak- en thuisloos. Toelichting: begeleiding. De overnamekandidaat is bij de overname vooral geïnteresseerd in de zorglocatie, bestaande contracten en klanten. De overnamekandidaat wil afhankelijk van de situatie er zelf in werken (kleinschalige omgeving) en managen op afstand of investeren met vinger aan de pols.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt of blijft bij voorkeur niet meewerken.

Branche: Dienstverlening

Soort bedrijf: Gezondheidszorg

Details

Bedrijf in begeleiding van dak- en thuislozen te koop gevraagd in Drenthe en Overijssel

Net gestart
Slechtlopend
Stabiel
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft een bestaand eigen bedrijf en wil uitbreiden. De kandidaat heeft een zorgbedrijf. Het bedrijf is actief in de regio drenthe en overijssel . Met de overname wil de kandidaat toegang tot nieuwe klanten krijgen. De kandidaat is 43 jaar oud.

Maximale overnamesom 750.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 100.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Een bank
  2. Het zakelijk netwerk
  3. Een bank