1. Geregistreerd

    Boekhandel te koop gevraagd ter uitbreiding

    Regio: Geheel Nederland
  2. KPkp24lwb48m Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

De kandidaat is geïnteresseerd in een eigen winkel en (franchise) formule. De oppervlakte van de winkel is bij voorkeur >100m2. Qua ligging gaat de interesse uit naar een klein dorp/winkelcentrum en grote plaats/verzorgingsgebied.

De oude eigenaar blijft volledig aan in overleg, blijft gedeeltelijk aan in overleg, blijft bij voorkeur niet meewerken of draagt alleen netjes over en verdwijnt.

Branche: Detailhandel non food

Soort bedrijf: Boekhandel

Details

Boekhandel te koop gevraagd ter uitbreiding

Stabiel
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie
Slechtlopend
Net gestart

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft een bestaand eigen bedrijf en wil uitbreiden. De kandidaat heeft een boekhandel. Het bedrijf is actief in de regio gelderland. Met de overname wil de kandidaat kosten besparen door schaalgrootte.

Maximale overnamesom Wil ik niet bekendmaken Eigen middelen voor overname Minder dan 100.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Het zakelijk netwerk