1. Geregistreerd

    Camping of vakantiehuis te koop gevraagd in Zuid-Nederland

    Regio: zeeland, noord brabant of limburg.
  2. KP12589 Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Er wordt gezocht naar een camping of vakantiehuis. Het aantal standplaatsen op de camping is < 100. Het aantal bungalows is <10. Het aantal gasten in het verblijf is >100. Toelichting: een horeca gelegenheid. Daarnaast is het bij voorkeur gelegen nabij natuur, heuvels/bergen of sport/survival. Het pand is sleutelklaar of te verbouwen. Extra opmerking: de overname van personeel kan besproken worden .

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt of blijft gedeeltelijk aan in overleg.

Branche: Horeca en recreatie

Soort bedrijf: Camping of bungalowpark

Details

Camping of vakantiehuis te koop gevraagd in Zuid-Nederland

Slechtlopend
Stabiel

Alleen flexibel personeel

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft nooit eerder een eigen onderneming gehad. De kandidaat heeft ervaring als winkel manager van binnen een groot winkel bedrijf voor een periode van 10 jaar. De kandidaat is 34 jaar oud.

Maximale overnamesom 2.000.000 euro Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. De familiaire sfeer
  2. Het zakelijk netwerk
  3. Een bank