1. Geregistreerd

    Groothandel te koop gevraagd in hout, bouw en/of technische materialen of DHZ producten

    Regio: Vanuit moordrecht /een straal van 75 km
  2. KPkp25krd60w Soort overname: MBI-traject
Contact met deze kandidaat

Wensen

De overnamekandidaat heeft qua productaanbod brede interesse. Hierbij valt te denken aan hout, bouw en/of technische materialen en of doe het zelf producten en concepten. Qua omvang gaat de voorkeur uit naar een wat kleinschalige handelsonderneming. Een eigen productiefaciliteit is bespreekbaar. Het is wenselijk dat er exclusieve verkooprechten op de producten verkregen is. Een eigen merk heeft geen voorkeur. Een goede webshop moet te ontwikkelen zijn. Toelichting: bouw, industrie, agri, diy. De onderneming is vooral actief in nederland. Het is een b-c of b-b bedrijf. De zakelijke klanten van het bedrijf zijn bij voorkeur vooral mkb-ers .

De oude eigenaar blijft gedeeltelijk aan in overleg of blijft bij voorkeur niet meewerken.

Branche: Groothandel

Soort bedrijf: Handelsonderneming

Details

Groothandel te koop gevraagd in hout, bouw en/of technische materialen of DHZ producten

Stabiel
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

>10 medewerkers

Wordt bij voorkeur niet overgenomen

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een technische groothandel gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van algemeen management en commercie. Daarnaast heeft hij kennis van of netwerk in groothandel hout en bouwmaterialen, wand en vloertegels, technische materialen zoals ijzerwaren en gereedschappen. De kandidaat is 59 jaar oud.

Maximale overnamesom 2.000.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 500.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Het zakelijk netwerk
  2. Een bank
  3. Een informal investor/business angel
  4. Het zakelijk netwerk
  5. Een bank
  6. Een informal investor/business angel