1. Geregistreerd

    Grote delicatessenwinkel te koop gevraagd in Gelderland

    Regio: Vanuit aerdt /een straal van 75 km
  2. KPkp25jqk48w Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Deze kandidaat wil een delicatessezaak overnemen. De kandidaat is geïnteresseerd in een eigen winkel en (franchise) formule. De oppervlakte van de winkel is bij voorkeur >100m2. Qua ligging gaat de interesse uit naar een grote plaats/verzorgingsgebied.

De oude eigenaar blijft gedeeltelijk aan in overleg.

Branche: Detailhandel food

Soort bedrijf: Levensmiddelendetailhandel

Details

Grote delicatessenwinkel te koop gevraagd in Gelderland

Stabiel

2-5 medewerkers, 5-10 medewerkers

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een bedrijf in exploitatie van tankstations gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van commercie en algemeen management. Daarnaast heeft hij kennis van of netwerk in horeca, detailhandel, delicatessen en brandstofmarkt. De kandidaat is 59 jaar oud.

Maximale overnamesom 200.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 250.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. De familiaire sfeer