1. Geregistreerd

    GWW bedrijf te koop gevraagd in Gelderland, Overikssel en Flevoland

    Regio: Vanuit 't harde /een straal van 25 km
  2. KPkp25mnd30w Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Ter overname wordt een bedrijf in weg werkzaamheden, grond werkzaamheden of water werkzaamheden gezocht. De specialisme en diensten van dit bedrijf zijn ervaring in de aannemerij allround infra. Bij voorkeur is het percentage particuliere klanten niet groter dan 25%. Het percentage van de omzet als onderaannemer is maximaal 25%. De overnamekandidaat is bij de overname vooral geïnteresseerd in de medewerkers en onderhoudscontracten van het bedrijf.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt.

Branche: Bouwbedrijf

Soort bedrijf: GWW-bouwbedrijf

Details

GWW bedrijf te koop gevraagd in Gelderland, Overikssel en Flevoland

Stabiel
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

>10 medewerkers

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft nooit eerder een eigen onderneming gehad. Maar heeft 20 jaar ervaring in de branche. De kandidaat heeft ervaring als uitvoerder tot directeur. De kandidaat is 40 jaar oud.

Maximale overnamesom 500.000 euro Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Een informal investor/business angel
  2. Een bank
  3. Het zakelijk netwerk
  4. Het zakelijk netwerk
  5. Een bank