1. Geregistreerd

    Internationale handels onderneming te koop gevraagd in chemische grondstoffen en additieven, halffabrikaten

    Regio: noord holland of zuid holland.
  2. KPkp23ypm64k Soort overname: Gedeeltelijk, MBI-traject
Contact met deze kandidaat

Wensen

De overnamekandidaat heeft qua productaanbod interesse in een specifiek product. Hierbij valt te denken aan chemische grondstoffen en additieven, halffabrikaten. Producten waar bijvoorbeeld interesse voor is, zijn wasmiddelen, voedingsmiddelen, waterbehandeling, kunststoffen. Qua omvang gaat de voorkeur uit naar een wat kleinschalige handelsonderneming. Een eigen productiefaciliteit is bespreekbaar. Het is niet nodig dat er exclusieve verkooprechten op de producten verkregen is. Naast productie is het een pre als er extra toegevoegde waarde wordt geleverd in de vorm van advies en implementatie. Een eigen merk heeft geen voorkeur. Een webshop is niet relevant. De onderneming is vooral actief in benelux of europa. Het is een b-b bedrijf. De zakelijke klanten van het bedrijf zijn bij voorkeur vooral grootbedrijven en bedrijven in een specifieke branche. De overnamekandidaat ziet door de overname vooral synergie met zijn eigen activiteiten o.h.g.v. kennis en netwerk.

De oude eigenaar blijft gedeeltelijk aan in overleg of draagt alleen netjes over en verdwijnt.

kennis intensieve onderneming waarbij naast kennis een netwerk van pas komt en synergie geeft. B to B klanten voor het maken van producten uit chemische samenstellingen, verpakkingsmaterialen en wasmiddelen

Branche: Groothandel

Soort bedrijf: Handelsonderneming

Details

Internationale handels onderneming te koop gevraagd in chemische grondstoffen en additieven, halffabrikaten

Net gestart
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

Geen medewerkers, 2-5 medewerkers, 5-10 medewerkers

Kan alleen worden gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een bedrijf actief in de chemie, waterzuiveringschemie, zuiveringsinstallaties, kunststoffen, grondstoffen, wasmiddelen en voedingschemie gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van commercie en productontwikkeling. Daarnaast heeft hij kennis van of netwerk in chemische producten en breed internationaal netwerk leveranciers/klanten chemische producten en . De kandidaat is 55 jaar oud.

Maximale overnamesom Wil ik niet bekendmaken Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Een informal investor/business angel
  2. Venture capital
  3. Investerings/participatie maatschappij
  4. Een informal investor/business angel
  5. Venture capital
  6. Investerings/participatie maatschappij