1. Geregistreerd

    Klein administratiekantoor te koop gevraagd ter uitbreiding

    Regio: Geheel Nederland
  2. KPkp24vqg44y Soort overname: Geheel, MBI-traject, Gedeeltelijk, Alleen investeren
Contact met deze kandidaat

Wensen

Deze kandidaat zoekt een administratiekantoor om over te nemen. De werkzaamheden van het kantoor omvatten algemene administratiediensten, belastingwerkzaamheden, payrolling of andere specialisatie. Bij voorkeur is het percentage particuliere klanten niet groter dan 100%. De overnamekandidaat is bij de overname vooral geïnteresseerd in de klanten van het bedrijf.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt.

Branche: Dienstverlening

Soort bedrijf: Accountancy- en administratiekantoor

Details

Klein administratiekantoor te koop gevraagd ter uitbreiding

Stabiel
Net gestart
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

2-5 medewerkers, Alleen flexibel personeel, 1 medewerker, Geen medewerkers

Kan alleen worden gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft een bestaand eigen bedrijf en wil uitbreiden. De kandidaat heeft een administratiekantoor. Het bedrijf is actief in de regio amsterdam. Met de overname wil de kandidaat toegang tot nieuwe klanten krijgen. De kandidaat is 34 jaar oud.

Maximale overnamesom 100.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 25.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Een bank
  2. Het zakelijk netwerk
  3. Een bank
  4. Het zakelijk netwerk