1. Geregistreerd

    Kleine adviesgevoelige groothandel te koop gevraagd actief in NL en Europa

    Regio: Het moet verplaatsbaar / locatie onafhankelijk zijn
  2. KPkp23wrk20c Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

De overnamekandidaat heeft qua productaanbod brede interesse. Qua omvang gaat de voorkeur uit naar een wat kleinschalige handelsonderneming. Een eigen productiefaciliteit is bespreekbaar. Het is niet nodig dat er exclusieve verkooprechten op de producten verkregen is. Naast productie is het een pre als er extra toegevoegde waarde wordt geleverd in de vorm van advies. Een eigen merk heeft geen voorkeur. Een webshop moet aanwezig zijn. De onderneming is vooral actief in nederland of europa. Het is een b-b bedrijf. De zakelijke klanten van het bedrijf zijn bij voorkeur vooral mkb-ers en grootbedrijven.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt.

Branche: Groothandel

Soort bedrijf: Handelsonderneming

Details

Kleine adviesgevoelige groothandel te koop gevraagd actief in NL en Europa

Heeft veel potentie

Geen medewerkers

Wordt bij voorkeur niet overgenomen

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een groothandel met technische producten gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van algemeen management, commercie en finance. De kandidaat is 68 jaar oud.

Maximale overnamesom Wil ik niet bekendmaken Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Een bank