1. Geregistreerd

    Kleine (online) internationale handelsonderneming te koop gevraagd eventueel met eigen productie

    Regio: Geheel Nederland
  2. KPkp20hmk08h Soort overname: Geheel, MBI-traject
Contact met deze kandidaat

Wensen

De overnamekandidaat heeft qua productaanbod brede interesse. Qua omvang gaat de voorkeur uit naar een wat kleinschalige handelsonderneming. Een eigen productiefaciliteit is bespreekbaar. Het is niet nodig dat er exclusieve verkooprechten op de producten verkregen is. Naast productie is het een pre als er extra toegevoegde waarde wordt geleverd in de vorm van advies, engineering en implementatie. Een eigen merk heeft geen voorkeur. Een goede webshop moet te ontwikkelen zijn. De onderneming is vooral actief in nederland, benelux, europa of oost europa. Het is een b-b of b-c bedrijf. De zakelijke klanten van het bedrijf zijn bij voorkeur vooral mkb-ers , zzp-ers en grootbedrijven.

De oude eigenaar blijft gedeeltelijk aan in overleg, draagt alleen netjes over en verdwijnt of blijft bij voorkeur niet meewerken.

Branche: Groothandel

Soort bedrijf: Handelsonderneming

Details

Kleine (online) internationale handelsonderneming te koop gevraagd eventueel met eigen productie

Aantoonbaar groeiend
Stabiel
Heeft veel potentie
Net gestart

2-5 medewerkers, 1 medewerker, Alleen flexibel personeel

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen.

Maximale overnamesom Wil ik niet bekendmaken Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Het zakelijk netwerk
  2. Een bank
  3. Het zakelijk netwerk
  4. Een bank