1. Geregistreerd

    Koeriersbedrijf te koop gevraagd gespecialiseerd in gekoeld transport (ter uitbreiding)

    Regio: limburg, gelderland of noord brabant.
  2. KPkp24tjc31k Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Ter overname wordt een transportbedrijf gezocht dat actief is op het gebied van koeriersdiensten. De vracht mag gekoeld zijn. Toelichting: gekold De onderneming is vooral actief in nederland.

De oude eigenaar blijft gedeeltelijk aan in overleg.

Branche: Transport

Soort bedrijf: Transportbedrijf (weg vervoer)

Details

Koeriersbedrijf te koop gevraagd gespecialiseerd in gekoeld transport (ter uitbreiding)

Stabiel

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft een bestaand eigen bedrijf en wil uitbreiden. De kandidaat heeft een transport & koeriersbedrijf. Het bedrijf is actief in de regio limburg. Met de overname wil de kandidaat toegang tot nieuwe klanten krijgen of een specifiek soort medewerkers/kennis/capaciteit aantrekken. De kandidaat is 31 jaar oud.

Maximale overnamesom 2.000.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 500.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Een bank
  2. Een bank
  3. De familiaire sfeer