1. Geregistreerd

    Maakbedrijf te koop gevraagd ter uitbreiding van een steenhouwerij (maximaal 150.000 euro)

    Regio: Vanuit vuren /een straal van 30 km
  2. KPkp25xtm59z Soort overname: MBI-traject, Gedeeltelijk, Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Qua omvang gaat de voorkeur uit naar een wat kleinschalig productiebedrijf waar de ondernemer zelf als meewerkend voorman werkt of groter productiebedrijf. Het is niet nodig dat er exclusieve verkooprechten op de producten verkregen is. Naast productie is het een pre als er extra toegevoegde waarde wordt geleverd in de vorm van implementatie, advies, engineering , implementatie, advies en engineering . Een eigen merk heeft geen voorkeur. Een goede webshop moet te ontwikkelen zijn. Het product mag in grote batch productie in kleine series met veel engineering op maat worden geproduceerd. De overnamekandidaat is bij de overname vooral geïnteresseerd in de klanten, de contracten, het machinepark en de medewerkers van het bedrijf. Het is een b-b of b-c bedrijf.

Branche: Industrie

Soort bedrijf: Overige industrie

Details

Maakbedrijf te koop gevraagd ter uitbreiding van een steenhouwerij (maximaal 150.000 euro)

Slechtlopend
Stabiel
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

5-10 medewerkers, 2-5 medewerkers, 1 medewerker, >10 medewerkers, Alleen flexibel personeel, Geen medewerkers

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een steenhouwerij gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van algemeen management, productontwikkeling, operations, commercie en finance. Daarnaast heeft hij kennis van of netwerk in natuursteen. De kandidaat is 33 jaar oud.

Maximale overnamesom 150.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 100.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Het zakelijk netwerk
  2. De familiaire sfeer
  3. De familiaire sfeer
  4. Het zakelijk netwerk