1. Geregistreerd

    Productiebedrijf in verspanende techniek te koop gevraagd in Brabant (met veel engineering)

    Regio: noord brabant.
  2. KPkp24xdb07j Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Toelichting: verspanende techniek Het is niet nodig dat er exclusieve verkooprechten op de producten verkregen is. Een eigen merk heeft geen voorkeur. Een webshop is niet relevant. Het product mag in kleine series met veel engineering op maat worden geproduceerd.

Branche: Industrie

Soort bedrijf: Metaal industrie

Details

Productiebedrijf in verspanende techniek te koop gevraagd in Brabant (met veel engineering)

Stabiel
Heeft veel potentie
Aantoonbaar groeiend

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft een bestaand eigen bedrijf en wil uitbreiden. De kandidaat heeft een onderhoud, reparatie -en inspectie van hoogwerkers en ander materieel. Het bedrijf is actief in de regio noord-brabant. Met de overname wil de kandidaat een specifiek soort medewerkers/kennis/capaciteit aantrekken. De kandidaat is 38 jaar oud.

Maximale overnamesom 10.000.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 500.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. De familiaire sfeer
  2. Het zakelijk netwerk
  3. Een informal investor/business angel
  4. Venture capital
  5. Een bank
  6. De familiaire sfeer
  7. Het zakelijk netwerk
  8. Een bank
  9. Een informal investor/business angel