1. Geregistreerd

    Sanitair- of vloerenwinkel te koop gevraagd in Noord Brabant

    Regio: Vanuit den bosch /een straal van 30 km
  2. KPkp24jqh72c Soort overname: MBI-traject, Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Bij voorkeur levert deze woonwinkel vloeren of badkamers/sanitair. een leg/plaastingsservice is niet nodig om deze woonwinkel over te nemen. De kandidaat is geïnteresseerd in een eigen winkel. De oppervlakte is bij voorkeur >300m2. Qua ligging gaat de interesse uit naar een grote plaats/verzorgingsgebied.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt of blijft gedeeltelijk aan in overleg.

Branche: Detailhandel non food

Soort bedrijf: Woonwinkel

Details

Sanitair- of vloerenwinkel te koop gevraagd in Noord Brabant

Stabiel
Aantoonbaar groeiend

1 medewerker

Kan alleen worden gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een sanitair zaak gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van algemeen management en commercie. Daarnaast heeft hij kennis van of netwerk in tegels en sanitair. De kandidaat is 49 jaar oud.

Maximale overnamesom Wil ik niet bekendmaken Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. Het zakelijk netwerk
  2. Het zakelijk netwerk