1. Geregistreerd

    Schoonheidssalon te kop gevraagd in Noord Holland door een schoonheidsspecialiste

    Regio: Vanuit hoorn /een straal van 25 km
  2. KPkp24thh27g Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

In de kapsalon worden dames geknipt De kapsalon biedt ruimte aan minimaal 1 knipplekken. Naast standaard kapsalonbehandelingen is er in de kapsalon ook (de mogelijkheid voor) schoonheidsbehandelingen. De gewenste style is eigentijds. Het bedrijf bedient de doelgroep in het midden segment. Qua ligging gaat de interesse uit naar een grote plaats/verzorgingsgebied.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt.

Branche: Detailhandel non food

Soort bedrijf: Kappers en schoonheidsalon

Details

Schoonheidssalon te kop gevraagd in Noord Holland door een schoonheidsspecialiste

Aantoonbaar groeiend

Alleen flexibel personeel, 1 medewerker

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een kledingwinkel gehad. Zijn/haar kracht ligt vooral op het gebied van algemeen management. Daarnaast heeft hij kennis van of netwerk in schoonheidsspecialiste . De kandidaat is 44 jaar oud.

Maximale overnamesom 50.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 50.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. De familiaire sfeer
  2. Een bank
  3. Een bank
  4. Een informal investor/business angel