1. Geregistreerd

    Zorg gerelateerd softwarebedrijf te koop gevraagd ter uitbreiding

    Regio: Geheel Nederland
  2. KPkp25xtd95p Soort overname: Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Het bedrijf heeft bij voorkeur een (door) te ontwikkelen product , gereed product draaiend bij klanten of gereed product met nog weinig klanten. De marktpotentie ligt voornamelijk binnen nl. Het aantal klanten is ongeveer 100. Specifieke kennisgebieden van het bedrijf zijn asp of .net. Klanten hebben over het algemeen tot 50 medewerkers . De overnamekandidaat is bij de overname vooral geïnteresseerd in de periodieke contracten van het bedrijf.

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt of blijft gedeeltelijk aan in overleg.

Branche: ICT

Soort bedrijf: Softwarebedrijf

Details

Zorg gerelateerd softwarebedrijf te koop gevraagd ter uitbreiding

Stabiel
Aantoonbaar groeiend
Heeft veel potentie

2-5 medewerkers

Wordt bij voorkeur niet overgenomen

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat heeft een bestaand eigen bedrijf en wil uitbreiden. De kandidaat heeft een online softwarebedrijf voor de zorg. Het bedrijf is actief in de regio nederland. Met de overname wil de kandidaat toegang tot nieuwe klanten krijgen. De kandidaat is 68 jaar oud.

Maximale overnamesom 1.000.000 euro Eigen middelen voor overname Minder dan 1.000.000 euro Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. De familiaire sfeer