1. Geregistreerd

    Zorgboerderij te koop gevraagd gericht op volwassenen en senioren

    Regio: Geheel Nederland
  2. KPkp23lsl15l Soort overname: MBI-traject, Geheel
Contact met deze kandidaat

Wensen

Ter overname wordt een bedrijf in de gezondheidszorg gezocht. Te denken valt aan een zorgboerderij of dagopvang. De zorginstelling levert haar diensten vooral aan volwassenen en senioren. De overnamekandidaat is bij de overname vooral geïnteresseerd in de zorglocatie, medewerkers, bestaande contracten en klanten. De overnamekandidaat wil afhankelijk van de situatie er zelf in werken (kleinschalige omgeving).

De oude eigenaar draagt alleen netjes over en verdwijnt.

Branche: Dienstverlening

Soort bedrijf: Gezondheidszorg

Details

Zorgboerderij te koop gevraagd gericht op volwassenen en senioren

Net gestart
Stabiel

2-5 medewerkers

Kan worden gekocht of gehuurd

Over de overnamekandidaat

Deze kandidaat had een bedrijf en wil weer opnieuw beginnen. De kandidaat heeft een winkel gehad. De kandidaat is 49 jaar oud.

Maximale overnamesom Wil ik niet bekendmaken Eigen middelen voor overname Wil ik niet bekend maken Financieringsinfo Voor financiering worden eigen middelen eventueel aangevuld met externe financiering via:

  1. De familiaire sfeer
  2. Een bank