Las en constructiebedrijf te koop aangeboden

Las en constructiebedrijf te koop aangeboden

Er is een goede en trouwe klantenportefeuille.

Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar

Algemeen

Referentie:
BOSN10AO182A
Branche:
Industrie
Soort bedrijf:
Metaal industrie, Overige industrie
Land:
Nederland
Regio:
-
Medewerkers:
Meer dan 10
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Productie van onderdelen voor machinebouw en industrie en las- en constructiewerk met een specialisatie in het produceren voor een nichemarkt.

Diensten:

-

Doelgroep(en):

Bedrijven, Non-profit instellingen

Details

Dit las en constructiebedrijf staat te koop in verband met:
leeftijd Indicatieve omzet € 250.000 Indicatieve overnameprijs -

Gewenste kopers
  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
  3. add_circle Opkoper - optimaliseert het bedrijf om door te verkopen

Extra informatie

Dit las en constructiebedrijf staat te koop in verband met leeftijd.

De DGA heeft geen directe opvolger. Na een carrière als ondernemer heeft hij nu zijn zinnen gezet op een andersoortige invulling van zijn dagelijks leven.

Machines:
Het machinepark bevind zich in een prima staat van onderhoud. Men heeft de beschikking over een uitgebreid machinepark waardoor het mogelijk is een breed scala aan werkzaamheden in eigen beheer uit te voeren.

Bovendien is het geheel zodanig opgezet dat uitbreiding van de productie zonder noemenswaardige investeringen mogelijk is. Daarnaast heeft men de beschikking over een uitgebreid magazijn met gereedschappen.

De cliënten:
Opdrachtgevers komen uit alle lagen van de industrie. Denk hier met name aan hekwerkbedrijven, metaalbedrijven etc.. De (vaak jarenlange) relaties met de cliënten zijn goed, hetgeen indicatief is voor de betrouwbaarheid en de geleverde kwaliteit.

Mooi en goed bereikbaar huurpand met vloeistofdichte vloer, verhard buitenterrein enz.

De eigenaar is bereid om nog enige tijd actief te blijven zodat de overdracht van dit las en constructiebedrijf soepel verloopt.

Deze overname wordt begeleid door een intermedi..

Lees verder