Zorg gerelateerd softwarebedrijf te koop aangeboden (SaaS oplossing voor meerdere branches)
100+ klanten en een technologisch zeer geavanceerde oplossing met groeimogelijkheden zelfs internationaal
Algemeen
SaaS oplossing voor volledig bedrijfsproces van een specifieke doelgroep in de zorg. Van het maken van een afspraak, tot casemanagement en facturatie (ook aan zorgverzekeraars)
De oplossing is ook gekoppeld aan diverse toonaangevende boekhoudpakketten
Non-profit instellingen, Bedrijven
Dit zijn ZZP-ers, kleine praktijken en afdelingen van grotere zorgorganisaties
Details
Dit softwarebedrijf staat te koop in verband met:
persoonlijke omstandigheden
Indicatieve omzet
€ 175.000
Indicatieve overnameprijs
In overleg afhankelijk van constructie
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie
De huidige webapplicatie is de moderne opvolger van een applicatie die al sinds 2004 op de markt is. Het kleine software bedrijf kan zelfstandig draaien en heeft zo'n 175.000 euro omzet (waarvan 150.000 euro jaarlijkse licenties). Maar het verdient aansluiting bij een grotere of commerciëlere organisatie.
Want op dit moment wordt minder dan 15% marktaandeel bediend. En er is een concurrent met ouderwetse technologie die 60% doet en weinig investeert in het platform. Hier liggen mooie kansen.
Daarnaast is de webapplicatie ook met doorontwikkeling geschikt te maken voor andere kleine zorgaanbieders (fysio, pedicure) etc. Deze markten zijn in omvang nog groter. Er is zelfs internationale potentie.
De eigenaren zijn zowel financieel als operationeel flexibel in de overnameconstructie. Zij kunnen met hun ICT kennis ook aansluiten in een groter geheel en daar een rol in spelen.