2 foodtrucks-catering bedrijf te koop aangeboden met interessante extra vaste standplaats (7d/pw )
Overige horeca, Cafetaria, Restaurants
Twee foodtrucks met 2 concepten. beide kwalitatief eten, vegan, healthy. Veel verse (makkelijk te maken) producten.
Er is ook voor een periode van meer dan een half jaar een standplaats (7 dagen per week) op een top toeristische locatie
Consumenten - particulieren, Bedrijven
Staan veel op muziekfestivals maar door de kwaliteit van het eten ook bij particulieren en bedrijven
Dit cateringbedrijf staat te koop in verband met:
andere ambities
Indicatieve omzet € 350.000
Het cateringbedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
In overleg. Er is ongeveer 100.000 euro inventaris
Het cateringbedrijf is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Dit foodtruck bedrijf bestaat al langer dan 5 jaar en heeft daardoor en goed netwerk en volle agenda. Naast muziekfestivals in het weekend wordt er ook catering aan particulieren en bedrijven verzorgd vaak doordeweeks.
Daarnaast is er over een paar maanden een vaste standplaats voor meer dan 6 maanden, 7 dagen per week op een super toeristische locatie. Dit zorgt niet alleen voor een vaste inkomensstroom maar ook een gelegenheid om vanuit daar meer zelf te produceren. Hierdoor kan ook de marge verhoogd worden (nu ook veel inkoop i.p.v. eigen productie).
Het bedrijf is zeer interessant voor iemand met een eigen foodtruck of die op de vaste standplaats een derde 'truck' of andere 'tent of container' neerzet. Dan kan de jaarlijkse groei van de twee bestaande foodtrucks worden doorgezet.