webshop te koop aangeboden in gegraveerde glazen

webshop te koop aangeboden in gegraveerde glazen

Onine en offline groei mogelijk - Goede SEO webshop - hoge marge - geen pand, personeel of hoge voorraad
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN22GZH20L
Branche:
Groothandel
Soort bedrijf:

Handelsonderneming, Overige groothandel

Land:
Nederland
Regio:
Locatie anoniem
Medewerkers:
Geen
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Allerlei typen glazen (CO2 laser) gegraveerd met teksten en logo's

Diensten:

Glazen worden op eigen locatie gegraveerd (niet uitbesteed)

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren, Bedrijven

Consumenten bestellen via de webshop in kleine aantallen. Horeca, verengingen etc. bestellen via mail en telefoon en dat betreft grotere bestellingen. Klanten komen uit het hele land

Details

Dit bedrijf staat te koop in verband met:
leeftijd

Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later

Dit bedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

In overleg

Dit bedrijf is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Via een goede SEO webshop en vaste klanten die via telefoon en mail bestellen is het een kleinschalig bedrijf met hoge marge. Toch is het een lean en mean bedrijf. Geen personeel, geen grote voorraden, geen pand en het bedrijf kan van iedere locatie gerund worden.

Er moet wel een andere CO2 laser grafeermachine worden aangeschaft (Van een Premium merk is dat ongeveer 40K euro) maar voor een paar duizend euro zijn er ook alternatieven te koop. Er zijn zeer veel mogelijkheden op online marketing gebied (betaald adverteren en social media). Ook de persoonlijke verkoop richting horeca en verenigingen kan worden geactiveerd.

Lees verder