Zelfstandige optiekzaak te koop aangeboden in Overijssel met audicien

Zelfstandige optiekzaak te koop aangeboden in Overijssel met audicien

88m2 huurpand voor optiek en een aparte locatie voor hoor meting - ook een pasfoto service die veel traffic oplevert
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN22NTL97R
Branche:
Detailhandel non food
Soort bedrijf:

Opticiens

Land:
Nederland
Regio:
Overijssel
Medewerkers:
1
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Zelfstandige opticien in het midden segment (brillen tussen de 80 en 400 euro) met brillen, zonnebrillen en lenzen. 95% van de brillen wordt zelf geslepen.

Diensten:

Daarnaast een volwaardig audicien (gehoortesten op een ander locatie) en er is een pasfotoservice

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren

Zo'n 6000 klanten in bestand. Deze komen 80% uit de vestigingsplaats maar ook van verder weg door de goede naam. Jaarlijks worden zo'n 75 gehoortoestellen aangemeten bij particulieren. Daarnaast een aantal grote bedrijven als klant voor otoplastieken

Details

Deze opticien staat te koop in verband met:
leeftijd

Indicatieve omzet € 175.000

De opticien staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

In overleg

De opticien is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Deze opticien is een begrip in de vestigingsplaats en heeft zo'n 6000 klanten in bestand. De eigenaar meet zelf alles op en slijpt 95% van de glazen. Er is ondersteunend personeel (die ook bijv. de pasfoto's maakt).

Personeelsleden kunnen blijven of vertrekken, dit in overleg. Hiermee is het geschikt voor een duo of een zelfstandige ondernemer. Er is op een nabij gelegen locatie een ruimte voor de meting door de audicien. Deze ruimte kan worden gehuurd maar is niet noodzakelijk.

De huidige ondernemer heeft geen commerciële ambities meer maar de opticien kan ongeveer 2x zo groot worden als het nu is (vroeger is er met meer personeel gewerkt). Ook de audicien kan nog flink groeien (nu zo'n 75 gehoortoestellen per jaar).

De eigenaar kan een periode aanblijven voor een nette overdracht als dat gewenst is.

Lees verder