Rioolgespecialiseerd GWW bedrijf te koop aangeboden in Zuid Holland - Midden Nederland
Zeer winstgevend - hoge kwaliteit dankzij een goed team - modern materieel in eigen beheer
Algemeen
Gespecialiseerd in rioleringswerkzaamheden. Het betreft wat grotere projecten (bijv. een maand of langer) voor grotere opdrachtgevers
Ook veel grondwerkzaamheden en soms bestrating wat wordt uitbesteed
Bedrijven
Tussen de 10 en 15 grote opdrachtgevers met de bekende namen in NL en men werkt ook projectontwikkelaars
Details
Dit GWW-bedrijf staat te koop in verband met:
het bedrijf is zeer winstgevend en de ondernemer heeft een ander bedrijf met een patent dat zijn aandacht vergt
Indicatieve omzet
€ 1.000.000
Indicatieve overnameprijs
In overleg
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
- add_circle Investeerder
Extra informatie
Deze ondernemer heeft ruim 5 jaar geleden dit riool gespecialiseerd GWW bedrijf vanaf de bodem opgebouwd. Inmiddels zijn er dagelijks zo'n 6 mensen aan het werk en is het materieel in eigendom. De winstgevendheid is zeer hoog omdat men met een goed team vaste mensen werkt (aangevuld met een flexibele schil).
Opdrachtgevers zijn 10-15 grote bouwbedrijven en projectontwikkelaars. Projecten duren meestal een maand of langer. Er is veel vraag naar specialisten in riolering. Omdat naast regulier renovatie ook (gescheiden) afvoer van water een groot thema is. Alleen in Rotterdam heeft men al een enorme achterstand in het vervangen van de riolering die rond 1960 is aangelegd. Dit geldt voor heel NL.
Het bedrijf is ook interessant voor een bestratingsbedrijf of een GWW bedrijf dat wil uitbreiden met riolering
De eigenaar heeft een tweede bedrijf met een patent dat hij wil uitbouwen. Het GWW bedrijf neemt te veel van zijn tijd in beslag. Zijn rol is nu commercieel, projectvoorbereiding en deels aansturing. Naast een ruime management fee is er een nog grotere winst in het bedrijf. Hiermee is het bedrijf ook interessant voor iemand met een investerings perspectief. Maar voor een du..