Brood en banket bakkerij te koop aangeboden in Overijssel
Brood- en banketspeciaalzaken
Een bakkerswinkel waar men brood en banket uit eigen productie verkoopt. De productielocatie is echter op een andere locatie en hoeft niet overgenomen te worden (wel de bakkers en eventueel machines)
70% van de productie wordt in eigen winkel verkocht. 30% gaat naar vaste klanten in de horeca en supermarkten.
Consumenten - particulieren, Bedrijven
De winkel heeft vooral vaste klanten uit de vestigingsplaats. Grenzend aan de toeristische trekpleister trekt de winkel ook aardig wat toeristen. De horeca en supermarkten zijn vaste klanten.
Deze bakkerij staat te koop in verband met:
leeftijd
Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later
De bakkerij staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
In overleg (ook afhankelijk van de overname van het vastgoed en machinepark)
De bakkerij is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Deze bakkerij is al tientallen jaren een begrip voor haar klanten. Naast een moderne winkel is er een externe productielocatie met een professioneel team bakkers.
De winkel kan worden overgenomen (pand kan worden gehuurd of gekocht). De productielocatie kan beter worden verplaatst (met behoud van goed personeel). Want het pand vraagt de nodige investeringen. De machines kunnen wel overgenomen worden maar dat is niet noodzakelijk.
De productie kan wel tijdelijk op deze locatie worden voortgezet. 70% van de productie wordt in eigen winkel verkocht en 30% aan horeca en supermarkt.
De winkel is ruim qua opzet en een kandidaat kan daar ook een lunchroom voor koffie, gebak en broodjes aan toe voegen. De huidige eigenaar kan een periode aanblijven indien gewenst.