Camping te koop aangeboden in Overijssel aan het water nabij Giethoorn met woonboerderij

Camping te koop aangeboden in Overijssel aan het water nabij Giethoorn met woonboerderij

35 caravanplaatsen - extra woonhuis op het kavel en uit te breiden met appartementen of bungalows

Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar

Algemeen

Referentie:
BOSN25JGC91B
Branche:
Horeca en recreatie
Soort bedrijf:
Camping en bungalow bedrijven
Land:
Nederland
Regio:
Overijssel
Medewerkers:
Geen
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

35 plaatsen voor caravans geleden aan het water nabij Giethoorn. Er zijn 20 vaste seizoens plaatsen en 15 flexibele plaatsen. Door de ligging aan het water hebben veel gasten een boot. Maar er kan ook goed gewandeld en gefietst worden.

Diensten:

De eigenaar woont in een mooie woonboerderij bij de camping en er staat een tweede woning op het kavel. Deze is geschikt voor permanente bewoning maar wordt nu via AirBnB verhuurd als bed and breakfast.

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren

Veel vaste gasten maar ook veel toeristen. Het betreft vooral Nederlandse gasten met een leeftijd van 65 plus.

Details

Deze camping staat te koop in verband met:
leeftijd Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later Indicatieve overnameprijs 1.500.000

Gewenste kopers
  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf

Extra informatie

Deze uniek gelegen camping aan het water is een heerlijke en goed onderhouden camping. De meeste gasten zijn 65 plus en hebben een boot bij de camping liggen. 20 van de 35 plaatsen zij voor vaste gasten.

De eigenaar woont in een grote woonboerderij en er staat een tweede woning op het kavel van 10.000m2. Die tweede woning mag permanent bewoond worden maar wordt nu via AirBnB verhuurd. Er is ook een grote hooiberg en stal die verbouwd kan worden met bijvoorbeeld appartementen.

De eigenaar beheert de camping nu zonder personeel. 1 eigenaar kan de gehele camping beheren. Het gehele bedrijf met vastgoed is getaxeerd op 1,5 mio euro.

WE BEGRIJPEN DAT VEEL MENSEN DROMEN VAN EEN EIGEN CAMPNG AAN HET WATER. MAAR EEN OVERNAMEKANDIDAAT DIENT WEL OVER VOELDOENDE EIGEN MIDDELENE TE BESCHIKKEN ANDERS HEEFT HET GEEN ZIN OMTE REAGEREN.

Lees verder