Gespecialiseerd full service signingsbedrijf  in de vastgoedmarkt te koop aangeboden

Gespecialiseerd full service signingsbedrijf in de vastgoedmarkt te koop aangeboden

Hoog rendement - veel groei mogelijk - eenvoudige productie - personeel makkelijk op te leiden

Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar

Algemeen

Referentie:
BOSN25JRD98N
Branche:
Groothandel
Soort bedrijf:
Handelsonderneming, Overige groothandel
Land:
Nederland
Regio:
Noord Brabant
Medewerkers:
-
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Volledig op maat gemaakte naambordjes (fysiek en digitaal) en signing in, op en rond gebouwen. Dit is een kleinschalige, grotendeels automatische en geoptimaliseerde productie omgeving. Het gaat om projecten binnen een service concept, niet productie van individuele naambordjes.

Diensten:

De toegevoegde waarde zit vooral in alle services er omheen. Van het in kaart in brengen van de behoeften, het meedenken in oplossingen, productie, montage, service en vervanging. Hiermee worden vastgoedbedrijven ontzorgd.

Doelgroep(en):

Bedrijven

Voornamelijk vastgoedbeheerder en - bedrijven (vanaf zo'n 1000 woningen en meer) dit hele proces willen uitbesteden.

Details

Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later Indicatieve overnameprijs -

Gewenste kopers
  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
  3. add_circle Investeerder

Extra informatie

Dit gespecialiseerde bedrijf ontzorgt haar klanten met naambordjes en signing rondom panden. Het gaat niet om de productie van het (fysieke en digitale) bordje. Maar om het gehele concept van advies, productie. management, montage, service en mutaties. Dit is een zeer strak georganiseerd proces (met dito systemen).

Het rendement ligt tussen de 150.000 en 200.000 euro per jaar. Er wordt nu geen acquisitie gepleegd en de markt is omvangrijk. Dus groeien is zeker mogelijk.

Er is een pand dat kan worden gekocht (niet noodzakelijk). het machinepark is 40.000 euro waard. Er werken 4 medewerkers en die zijn makkelijk op te leiden. Dus het bedrijf verhuizen is zeker een overweging.

De eigenaar kan nog een periode meewerken voor een nette overdracht

Lees verder