Opleidingsinstituut te koop aangeboden (Post HBO alternatieve geneeswijze)
Overige dienstverlening, Zakelijke dienstverlening
4 jarige post HBO deeltijd opleiding voor (volgens zorgverzekeraars) een alternatieve geneeswijze. Men heeft een specifieke opleidingsvisie waarin de ontwikkeling van de mens centraal staat en in mindere mate het 'eenmalig verhelpen van problemen''
Men geeft ook bijscholing (verplicht van een Permanente Educatie filosofie) aan afgestudeerden. En inhuis trainingen bij bedrijven of thema bijeenkomsten.
Consumenten - particulieren, Bedrijven, Non-profit instellingen
De doelgroep bestaat uit zo'n 1000 gediplomeerde therapeuten in NL en jaarlijks worden bij dit instituut 10-20 studenten per jaargang opgeleid. Studenten den deze studie meestal naast hun baan in de zorg, eigen praktijk of in het management bij een bedrijf. Soms betaalt de werkgever de studie.
Dit opleidingsinstituut staat te koop in verband met:
leeftijd
Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later
Het opleidingsinstituut staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
In overleg afhankelijk van de constructie
Het opleidingsinstituut is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
- add_circle MBI kandidaat - koopt zich stapsgewijs in
Dit opleidingsinstituut geeft een 4 jarige post HBO opleiding in een (steeds populairder wordende) alternatieve geneeswijze. Men heeft een onderscheidende opleidingsvisie gericht op de ontwikkeling van de mens. Hierdoor kan men trainingsaanbod bieden aan nieuwe instromers, de 1000 therapeuten in NL die moeten worden bijgeschoold en ook bedrijven.
Er is een huurpand in Oost NL en er zijn meerdere docenten. Per jaargang zijn er 10-20 studenten en er zijn 4 jaargangen actief.
De nieuwe eigenaar hoeft geen vakinhoudelijke kennis te hebben en kan functioneren als 'manager' van het opleidingsinstituut. Een gefaseerde overname is bij de juiste kandidaat ook bespreekbaar.
Groei is mogelijk in:
- het aannemen van meer leerlingen
- het bijscholen van de 1000 therapeuten in NL
- activeer aanbod naar bedrijven van gerichte trainingen
- nieuw (thema) trainingsaanbod ontwikkelen