Loodgieters en verwarmingsbedrijf te koop aangeboden in Gelderland
Installatiebedrijven
Voornamelijk loodgieters- en verwarmingswerkzaamheden
Daarnaast ook elektrotechnische installatie
Consumenten - particulieren
Klantenbestand van zo'n 400 klanten in de straal van 50 kilometer rondom Arnhem. Voornamelijk particulieren grote klanten in een 50KM rondom Arnhem. 400 klanten
Dit installatiebedrijf staat te koop in verband met:
persoonlijke omstandigheden
Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later
Het installatiebedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
25.000-35.000 euro
Het installatiebedrijf is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Dit kleinschalige installatiebedrijf in Gelderland richt zich voornamelijk op loodgieters- en verwarmingswerkzaamheden bij particuliere klanten. Daarnaast worden elektrotechnische installatiewerkzaamheden uitgevoerd. De onderneming bestaat al meer dan tien jaar en heeft in die periode een klantenbestand opgebouwd van circa 400 vaste en terugkerende klanten binnen een straal van ongeveer 30 kilometer rond Arnhem.
De ondernemer voert alle werkzaamheden zelf uit en staat bij klanten bekend om zijn service en flexibiliteit. Een groot deel van het klantenbestand komt terug voor onderhoud en nieuwe werkzaamheden. Nieuwe opdrachten ontstaan vrijwel volledig via mond-tot-mondreclame; het bedrijf beschikt op dit moment niet over een eigen website en doet nauwelijks aan actieve acquisitie. Daarmee ligt er voor een opvolger ruimte om meer werk uit het bestaande klantenbestand te halen en daarnaast nieuwe klanten aan te trekken.
De onderneming heeft geen personeel en er hoeft geen bedrijfspand te worden overgenomen. Ook de voorraad en inventaris zijn beperkt. Wel beschikt het bedrijf over goed en modern gereedschap, waardoor op dit vlak geen aanvullende investeringen nodig zijn. De bedri..